Inese Galante: operas ārijas par mīlestību Jūrmalā

10. augustā, 15. jubilejas festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros, Dzintaru koncertzāles mazajā zālē izskanēs spilgtākās operas ārijas par mīlestību, tās izpildīs Inese Galante, kuras balsi vadošo Lielbritānijas radio staciju BBC Radio 3 un FM Classic vadītāji atzinuši kā vienu no skaistākajiem soprāna tembriem. Inese uzstāsies kopā ar Vīnes operas solistu, izcilo baritonu Martinu Ahraineru un filigrānas klavierspēles tehnikas īpašnieci – Grētu Erharteri-Sargsjanu no Austrijas.

Labākā pasaules klasiskās mūzikas baudījuma cienītājiem festivāla patronese Inese Galante ir sagatavojusi unikālu koncertu Dzintaru koncertzāles mazajā zālē. Pateicoties tās vienreizējai akustikai, operas vokāls šajā zālē skan ārkārtīgi intīmi un tajā pašā laikā cēli. Koncertā, kura iedvesmas avots ir mīlestība pret Jūrmalu, skatītājiem un mākslu, izskanēs operas ārijas par mīlestību, kā arī liriskas mūzikas kompozīcijas – klausītāji varēs pilnā mērā izbaudīt patiesi dižu un izjustu mūziku dziļi sirsnīgā un virtuozā izpildījumā.

“Ik reizi, tiekoties ar saviem uzticamajiem klausītājiem, izjūtu patīkamu satraukumu un sirds siltas izjūtas, tāpēc katrs koncerts man ir pozitīva emociju apmaiņa ar auditoriju, mīlestība katrā rindiņā, katrā vārdā. Gadu no gada mani skatuves partneri, nepārspīlējot, ir grandiozi mūziķi, kuri uzstājas uz labākajām koncertu skatuvēm visā pasaulē, taču, neskatoties uz viņu kolosālo uzstāšanās pieredzi, pēc katras uzstāšanās reizes mūsu festivālā – gluži tāpat kā es, tie atzīstas mīlestībā Jūrmalai un tās klausītājiem. Manos koncertos man galvenais ir dot daļu savas mīlestības klausītājiem, šim nolūkam mūzika ir labākais avots,” stāsta Inese Galante.

Dzintaru koncertzāles mazajā zālē izskanēs īpaši izvēlēti un visu iemīļoti liriski muzikālie skaņdarbi, emocionālas operas ārijas un dueti par mīlestību. Koncerts “Inese Galante – ar mīlestību Jūrmalai” – tā ir unikāla iespēja izbaudīt īstus operas šedevrus operai neraksturīgā vidē.

Šovasar festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” norisināsies Jūrmalā no 5.-11. augustam. Vairāk informācijas par festivāla programmu lasiet mājas lapā www.festivalsummertime.com 

Biļetes uz festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv 

***

Mūzika:

Inessa Galante

Festival Summertime 2018 / Inessa Galante and friends

INESSA GALANTE – Adagio Albinoni

Bariton: Martin Achrainer – A.Mozart, DON GIOVANNI: “Deh, vieni alla finestra”

***

***
Festivālu atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, A/S “Gaso”, SIA “LDz Cargo”, Rīgas brīvosta, t/c “Spice”, Domenikss – Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā, Viktora Tihonova advokātu birojs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, SIA “East-West Transit”, valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts”,  SIA Bazalts”, Anders Wall Stiftelse, viesnīca “SemaraH Hotel Lielupe”, Pure Chocolate, Venden, dzirkstošais vīns “Rīgas Prestige Cuvée”,  Poetica, radio “Lounge FM 99,5”, izdevniecība “Rīgas viļņi”, žurnāls “Una”, žurnāls “Люблю”, žurnāls “L’Officiel Baltics”, Latvijas radio 3, žurnāls “Titanium”, žurnāls “VIP Lounge”, žurnāls “Riga This Week”, žurnāls “Открытый город”, nacionālā informācijas aģentūra LETA, ziņu portāls Tvnet.lv, avīze “Neatkarīgā rīta avīze”, interneta žurnāls brunch.lv.