Inese Galante pašā Rīgas sirdī

 

9.jūlijā tiks ieskandināts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” koncertā “The Soul of Riga” Rīgas Domā!

 

Vecrīgas dvēselē, Rīgas Domā, Inese Galante kopā ar ērģelnieku Aivaru Kalēju vienosies jaunā programmā, kas sastāvēs no klasiskās mūzikas dižgaru kompozīcijām. Liriskais soprāns un samtaini bagātie ērģeļu tembri, piepildīs Rīgas Domu ar neticamu spēku un krāšņumu, bet sirdis  ar mīlestību un harmoniju.
Vasara – ziedu smaržu pārpilnais gadalaiks – ikkatra sirdī nes prieku, romantiskas noskaņas un neskaitāmas labvēlīgas emocijas. Turklāt gaidāms vēl kāds īpašs notikums… Inese Galante, spožais, liriskais un glāsmainais latviešu soprāns, ieradīsies Latvijā ar pavisam jaunu programmu, lai ieskandinātu Rīgas Domu. Kaut arī ilgu laiku viņa dzīvo ārpus dzimtenes, latviešu publika vienmēr ir bijusi viņas sirdī, tāpēc Inese Galante arvien ar prieku atgriežas mājās.
Pasaulē pieprasītā un ikvienā operas metropolē gaidītā operdīva klausītājiem dāvās pašu dārgāko – mīlestību pret mūziku. Viņas balss ir kā briljants, kurš laistās smalkās mūzikas niansēs un pārdzīvojumos. Viņas sniegums valdzina ar sirsnību, perfektu meistarību un jūtu dziļumu, ar kuru māksliniece dāsni dalās ar  saviem klausītājiem.

 

“Maigās balss tembrs it kā aiznes mūs citā pasaulē, paceļoties virs ikdienišķā un pasaulīgā.”

 

Koncerts „The Soul of Riga” ir kā “uvertīra” IX Starptautiskajam mūzikas festivālam „Summertime – aicina Inese Galante” Jūrmalā (festivāls jūrmala 2013). Tā ir lieliska iespēja jau jūlija vidū dzirdēt valdzinošās skaņas, kas turpinās skanēt no 12.–18.augustam Dzintaru koncertzālē. Izcili mūziķi, neaizmirstamas emocijas, pasaules atpazīstamība un draudzīga atmosfēra ir tas, kas raksturo Ineses Galantes vadībā izauklētos festivāla koncertus!

Tiekamies jau 9.jūlijā, ieskandinot festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” koncertā “The Soul of Riga” Rīgas Domā!

 

Biļetes ir pieejamas “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv

 

LOGO_FONDS_lv_final  

Organizē “Ineses Galantes Fonds“