Virtuozie mūziķi no Kolumbijas ar deju mūzikas šovu uzstāsies festivālā Summertime

6. augustā, Dzintaru koncertzālē, skanēs dedzīgi latīņamerikas mūzikas ritmi un īpašas interpretācijas “kolumbiešu stilā”  spilgtā un bezrūpīgā grupas Puerto Candelaria koncertā. Mūziķi ieradīsies Latvijā, lai uzstātos tieši Jūrmalas vasaras festivālā “Summertime – aicina Inese Galante” un Baltijā atrādītu savu jauno mūzikas šovu.

Virtuozie mūziķi no saulainās Kolumbijas ir plaši pazīstami arī ārpus savas dzimtenes robežām. Grupas dalībnieku apbrīnojamā enerģija visos pasaules kontinentos ceļ kājās dažāda vecuma koncertu apmeklētāju tūkstošus, liekot tiem dejot un sapņot par mūžīgu vasaru.

Burvīgā soliste un pieci harizmātiskie grupas Puerto Candelaria mūziķi harmoniski papildina viens otru, balstot savu mūziku uz populāriem kolumbiešu mūzikas ritmiem, kas piepildīti ar fantāziju un brīnumainu garu, izsaucot klausītājos visā pasaulē spilgtas emocijas un raisot patīkamas sajūtas.

“Mūsu mūzika atspoguļo kolumbiešu un citu Latīņamerikas tautu dzīves uztveri, kas balstīta uz mīlestību. Tajā mēs cenšamies atklāt dziļas un svarīgas tēmas, bet tai pat laikā padarīt to jautru, rotaļīgu un teatrālu, lai skatītāji atcerētos mūsu koncertu uz visiem laikiem, ” stāsta Puerto Candelaria soliste Valensija.

Puerto Candelaria koncertprogrammas unikalitāte balstās uz dažādu Latīņamerikai raksturīgo mūzikas žanru apvienošanu vienā koncertā, kā arī vienreizēju horeogrāfiju.

Biļetes uz festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv

Vairāk informācijas par festivāla programmu atradīsiet mājas lapā www.festivalsummertime.com.

***

Puerto Candelaria mūzika:

Puerto Candelaria – Cumbia Rebelde

Puerto Candelaria – La Murga

Puerto Candelaria – Crazy Party

Puerto Candelaria – Amor Fingido

***
Festivālu atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, A/S “Gaso”, SIA “LDz Cargo”, Rīgas brīvosta, t/c “Spice”, Viktora Tihonova advokātu birojs, SIA “East-West Transit”, valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts”, viesnīca “SemaraH Hotel Lielupe”, Pure Chocolate, Venden, dzirkstošais vīns “Rīgas Prestige Cuvée”, radio “Lounge FM 99,5”, izdevniecība “Rīgas viļņi”, žurnāls “Una”, žurnāls “Люблю”, žurnāls “L’Officiel Baltics”, Latvijas radio 3, žurnāls “Titanium”, žurnāls “VIP Lounge”, žurnāls “Riga This Week”, žurnāls “Открытый город”, nacionālā informācijas aģentūra LETA, ziņu portāls Tvnet.lv, avīze “Neatkarīgā rīta avīze”, interneta-žurnāls brunch.lv.